Biznes i Turystyka

Strona główna

 Kontakt

Redakcja

Oficyna Wydawnicza
Rem Script Sp. z o.o.
ul. J. Olbrachta 118 D lok. U1
01-373 Warszawa
tel/fax: (22) 825 54 19

redakcja@biznesiturystyka.com.pl

Poczuj się wolnym - różnorodność i elastyczność na otwartym morzu

Norwegian Cruise Line to innowator w dziedzinie podróży morskich, który od 50 lat przełamuje granice tradycyjnych rejsów. Linie Norwegian zrewolucjonizowały przede wszystkim branżę rejsów, oferując gościom swobodę i elastyczność w  planowaniu swoich idealnych wakacji. Dziś linie Norwegian zapraszają gości, by „poczuli wolność” w poznawaniu świata na jednym z 14 specjalnie zbudowanych statków.


Dają im możliwość cieszenia się pełnią relaksu podczas wakacyjnego rejsu na jednych z najnowszych i najbardziej nowoczesnych statków, jakie pływają po wodach całego świata.
Wszyscy, którzy pragną przeżyć nadzwyczajne wakacje, przekonają się, że oferta Norwegian Cruise Line to coś więcej niż tylko zwykły rejs. Pasażerowie Norwegian Cruise Line doświadczą  różnorodności i elastyczności na pokładzie we wszystkich częściach statku: począwszy od wyboru zakwaterowania po gastronomię, rozrywkę i zajęcia. Od apartamentów typu Studio dla  podróżujących samotnie po kabiny rodzinne lub luksusowe apartamenty w części zwanej The Haven by Norwegian®.
Linia ma w swojej ofercie coś dla każdego gościa. W porze posiłków jest to swobodny wybór miejsca przy stole bez stałych godzin posiłków i godzin otwarcia. Każdego dnia goście mogą decydować kiedy, gdzie i z kim chcieliby zjeść posiłek, oraz mogą rozkoszować się jednym z 27 dań do wyboru. Oprócz szerokiego programu sportowego i odnowy biologicznej Norwegian Cruise Line oferuje gościom wielokrotnie nagradzany program rozrywkowy. Od słynnych Broadwayowskich przedstawień po ściany wspinaczkowe, zjeżdżalnie wodne i parki linowe. Dzięki bezpłatnym programom dla dzieci i młodzieży rozrywka i zabawa są gwarantowane nawet dla najmłodszych gości. Dla tych, którzy chcieliby lepiej poznać odwiedzane miejsca, jest do wyboru wiele wycieczek lądowych. Mogą  zwiedzać zagraniczne kraje, miasta i kulturę na rowerach górskich, pieszo, konno lub autokarem.
Goście, którzy chcieliby doświadczyć nowoczesnej floty i wyjątkowej oferty Premium All Inclusive, mogą spodziewać się ciekawych tras latem 2017. Norwegian Cruise Line po raz pierwszy przebazuje do Europy pięć statków. Statek Norwegian Jade będzie wyruszać z Hamburga lub Southampton, a celem jego podróży będą imponujące krajobrazy Norwegii i Islandii. Łącznie odbędzie się sześć takich rejsów. Obecnie drugi najmłodszy statek we flocie, Norwegian Getaway, zabiera gości z Warnemunde lub Kopenhagi do stolic nad Bałtykiem. Ponadto trzy statki z floty odbywają rejsy po Morzu Śródziemnym: Norwegian Epic, Norwegian Spirit, i Norwegian Star pływają z Barcelony, Civitavecchia (Rzym) i Wenecji. Te urozmaicone trasy europejskie będą oferowane również w sezonie 2018, kiedy obsługę tras bałtyckich przejmie statek Norwegian Breakaway. Poza wodami europejskimi linia oferuje szeroki wybór tras z Karaibów na Hawaje, Alaskę i do Ameryki Południowej oraz podróże w regionie Pacyfiku, a także do Australii i Nowej Zelandii.
W ramach wprowadzonego w 2015 roku programu inwestycyjnego The Norwegian Edge™ linia Norwegian Cruise Line dysponuje obecnie jedną z najnowocześniejszych flot na morzu. Inwestycje koncentrują się nie tylko na modernizacji floty, lecz również na wszelkich aspektach związanych z satysfakcją  gości: od jeszcze szerszej oferty kulinarnej po dalszy rozwój infrastruktury prywatnej wyspy Great Stirrup Cay w archipelagu Bahamów i najnowszego kurortu Harvest Caye w Belize.
www.ncl.com
fot: Norwegian Cruise Line

 BiT poleca

 Nowe technologie

 Hotele

 Restauracje

 Ośrodki turystyczne